Aktualności
Zapraszamy na egzamin karate PDF  Array Drukuj Array

Mistrzostwo Polski po raz kolejny PDF  Array Drukuj Array

5 medali i tytuł Mistrzyni Polski przyjechał do Nowej Sarzyny.

Mistrzostwa Polski Młodzieżowców 18-21 lat oraz Juniorów 16-17 lat, które odbyły się 10 listopada 2018 roku w Ełku za nami. W turniejach startowało 192 karateka z 62 klubów zrzeszonych w Polskim Związku Karate. Świetnie zaprezentowali się zawodnicy nowosarzyńskiej sekcji Leżajskiego Klubu Kyokushin Karate, którzy w kumite (walka) zdobyli 5 medali.  Julia Żak, Anna Szczuka, Hubert Fleszar i Kewin Maczuga,  w swoich kategoriach wiekowo wagowych wywalczyli brązowe medale. Wisienką na torcie jest wynik  jaki osiągnęła aktualna Mistrzyni Europy - Natalia Kondeusz, która przebojowo zdobyła złoty medal i tytuł Mistrzyni Polski w kategorii Młodzieżowiec U21 do 65 kg.

Więcej…

XI Turniej w Gorzycach PDF  Array Drukuj Array

3 listopada 2018r. w Gorzycach odbył się XI Powiatowy  Turniej Karate Kyokushin.  Organizatorem imprezy był Gorzycki Klub Karate Kyokushin kierowany przez sensei Krzysztofa Ostrowskiego. W zawodach udział wzięło 115 karateka z okolicznych klubów karate, w śród których była również ekipa zawodników z Leżajskiego Klubu Kyokushin Karate. Reprezentanci leżajskiego Klubu zdobyli jedenaście pierwszych, trzy drugie i dziesięć trzecich miejsc na podium. Poziom rywalizacji był bardzo wysoki, tempo walk i akcje emocjonujące. Gratulujemy występu wszystkim naszym zawodnikom, bo każdy z nich zostawił serce na macie, a same ich walki stały na wysokim poziomie sportowym.
Więcej…

Kyokushin Grand Prix PDF  Array Drukuj Array

27 października 2018 roku w hali GOSiR w Wilkowicach (Bielsko Biała), odbył się międzynarodowy turniej karate Grand Prix Beskidów, w którym 187 zawodników z 18 klubów z Polski, Łotwy i Ukrainy rywalizowało w konkurencji kumite i kata. Bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy Leżajskiego Klubu Kyokushin Karate, którzy zdobyli 7 punktowanych miejsc. Zawodniczki Julia Winiarska, Amelia Wańczyk i Julia Sajdłowska zdobyły w swoich kategoriach drugie miejsca, na trzecim miejscu rywalizację zakończyli Hubert Kyc, Gabriela Wanat i Aleksandra Koszałka. Na szczególne wyróżnienie zasługuje Emilia Paszek, która wygrywając trzy walki przed czasem w kumite młodziczek – 45 kg zdobyła pierwsze miejsce.
Więcej…

Gala DSF PDF  Array Drukuj Array

19 listopada w hali sportowej Polivalenta położonej w Piatra Neamt (Ruminia) odbyła się profesjonalna sportowa Gala DSF. Szybkie ciosy, świetna technika, sportowe emocje towarzyszyły przez cały czas trwania tego niezwykłego widowiska. Podczas gali można było zobaczyć trzynaście walk, jedna walka przeprowadzona była w formule Karate Kyokushin knock down, jedna w przepisach Taekwondo i jedenaście walki w formule K-1. Organizatorem imprezy była rumuńska organizacja Dynamite Fighting Show (DSF), a jednym z sędziów sensei Piotr Jeziorowski.