Strona Główna

BumpIn Social Bar

powered by
Bumpin
Aktualności
Ogólnopolski Turniej Karate o Puchar Burmistrza Sandomierza PDF  Array Drukuj Array

 

28 października w Sandomierz Nasi zawodnicy sprawili miłą niespodziankę zdobywając III miejsce drużynowo w bardzo dobrze obsadzonym turnieju karate. Warto dodać ,że w zawodach uczestniczyło 197 reprezentantów 20 klubów kyokushin z Buska Zdroju I, Busko Zdrój II , Chełma, Częstochowy, Gorzyc, Jasła, Jarosławia, Lublina, Kolbuszowej, Krosna, Limanowej, Nowej Dęby, Nowego Targu, Padwii Narodowej, Połańca, Przeworska, Rzeszowa, Sandomierza , Tarnobrzega i oczywiście z Leżajska. W konkurencji kata kategorie dziewcząt i chłopców były połączone tak więc rywalizacja wyglądała inaczej niż zazwyczaj i przyniosła wiele emocji. Konkurencja kumite została rozegrana w formule: full kontakt na strefę chudan, lekki kontakt na strefę jodan, bez low kick. Nieliczna 9 osobowa reprezentacja LKKK zdobyła 5 pucharów trzy za I miejsce jeden za II w konkurencji kata oraz jeden w kumite za III miejsce.

Ponadto w zawodach udział wzięli: Majder Paula, Majder Paulina, Marcinowski Kewin

Więcej…
 
K-1 w Kyokushin PDF  Array Drukuj Array

6 sierpnia w Dojo sensei Janusza Wiśniewskiego w Rzeszowie odbył się trening Pawłem Słowińskim, obecnie jedynym polskim zawodnikiem walczącym w finałach K1,

Więcej…
 
Letni Obóz Karate Kyokushin PDF  Array Drukuj Array

 

W dniach 06-15 lipiec w miejscowości Vinne na Słowacji odbył się letni Obóz Karate Kyokushin nad Vinnym Jeziorem. Organizatorem był Rzeszowski Klub Karate System. Zajęcia prowadzili sensei Dariusz Burda i Janusz Wiśniewski oraz sensei Krzysztof Ostrowski. W obozie wzięło udział 92 uczestników - z Rzeszowa, Gorzyc, Leżajska i Łańcuta. Podczas Obozu został rozegrany mecz w siatkówkę plażową grup starszych pomiędzy drużynami z Rzeszowa, Leżajska i Gorzyc.

Więcej…
 
Letni obóz na Słowacji PDF  Array Drukuj Array

 

W dniach 7-15 lipca br. odbył się letni obóz sportowo - językowy karate kyokushin w Kamencu nad Zalewem Zemplińska Sirava na Słowacji. W obozie uczestniczyli zawodnicy z Leżajskiego Klubu Karate wraz z sensei Adam Dziki. Zakwaterowani byli w hotelach "Life" i "Energetik" - 100 m. od basenów i Zalewu Sirava. Dużym walorem obozów na Słowacji jest korzystniejsza pogoda niż w Polsce.

Więcej…
 
Kolejne sukcesy leżajskich karateków PDF  Array Drukuj Array

 

2 czerwca 2007 w Kolbuszowej odbył się Turniej Kyokushin Karate o Puchar Burmistrza Kolbuszowej. Turniej został zorganizowany w  hali sportowo - rekreacyjnej Liceum Ogólnokształcącego i odbył się z okazji X - lecia Karate KYOKUSHIN w Kolbuszowej.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 następna > ostatnia >>


Dziękujemy za pomoc
w popularyzacji
KARATE KYOKUSHIN
Find us on Facebook