Strona Główna / Archiwum / Sezon 2009 / Powiatowy Turniej Gwiazdkowy

BumpIn Social Bar

powered by
Bumpin
Powiatowy Turniej Gwiazdkowy PDF  Array Drukuj Array

 

19 grudnia 2009 roku w obiektach  Gimnazjum Miejskiego w Leżajsku odbył się Powiatowy Gwiazdkowy ...

zdjęcia

Turniej Kyokushin Karate. Imprezę dla swoich członków zorganizował Leżajski Klub Kyokushin Karate (LKKK). Grudniowe zawody karate miały formę otwartą czyli mogli w nich uczestniczyć wszyscy członkowie klubu. Formuła taka sprawiła, że do startu zgłosiło się 65 uczestników. W trakcie zawodów rywalizowano w czterech konkurencjach: kata, kumite, „szpagat” i walka w parterze, szczególnie ta ostatnia  wzbudziła duże emocje wśród widzów i uczestników, ponieważ wzięli w niej udział najmłodsi ćwiczący w LKKK.

Sędzią głównym zawodów był sensei Tomasz Mendoń (2 dan) z Dębicy, któremu po raz pierwszy w roli sędziów towarzyszyli senpai Iwona, Marcin, Konrad, Dolar, Robert, Naczelny. Wielki wkład w organizację zawodów wnieśli też Czak, Jabu, Ogar i Szaman. W czasie turnieju, który kończył kolejny rok treningów nagrodzono 12 najlepszych  zawodników leżajskiego klubu w 2009 roku. Nagrody najlepszym zawodnikom wręczali  Poseł na Sejm RP Pan Zbigniew Rynasiewicz, Starosta Leżajski Pan Robert Żołynia, Burmistrz Leżajska Pan Piotr Urban, Prezes LKKK Pan Mirosław Hołda i senpai Prezes.

Przypadające w dniu zawodów imieniny sensei Dariusza Burdy stały się okazją do podziękowania mu za kolejny już rok pracy na rzecz Leżajskiego Klubu Kyokushin Karate tak jako instruktora jak i organizatora „życia” Klubu. Mamy nadzieję, że zorganizowana impreza przyczyniła się do większej integracji zawodników i sympatyków leżajskiego klubu, a władzom samorządowym pokazała po raz kolejny, że LKKK w istotny sposób promuje sport i wartości z nim związane na terenie  Powiatu Leżajskiego.

 

Dziękujemy za pomoc
w popularyzacji
KARATE KYOKUSHIN
Find us on Facebook