Strona Główna / Archiwum / Sezon 2009 / I Miejsce Drużynowo po raz 3

BumpIn Social Bar

powered by
Bumpin
I Miejsce Drużynowo po raz 3 PDF  Array Drukuj Array

 

Wyśmienicie spisali się zawodnicy z Leżajskiego Klubu Kyokushin Karate, którzy w klasyfikacji drużynowej z dorobkiem 87 punktów zajęli I miejsce.

26.09.2009 r. w Nowej Sarzynie rozegrano Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin. Młodzi karatecy rywalizowali w konkurencjach kata czyli indywidualnym pokazie technik karate oraz w kumite, czyli walkach. W stylu kyokushin kumite w kategoriach wiekowych do 18 roku życia rozgrywane jest w formule lekkiego kontaktu, natomiast starsi startują według reguł full contact.

W Turnieju uczestniczyło blisko 150 karateka z Dębicy, Gorzyc, Lublina, Kolbuszowej, Krosna, Jasła, Tarnobrzega, Nowej Dęby, Starego Sącza, Przeworska, Radzynia Podlaskiego, Rawy Ruskiej, Zamościa i Leżajska. Sędzią głównym zawodów był sensei Ryszard Kiper lider ruchu kyokushin w Tarnobrzegu. Oficjalnego otwarcia dokonał Burmistrz Miasta i Gminy Nowa Sarzyna Pan Robert Gnatek.

Organizatorem Turnieju był Leżajski Klub Kyokushin Karate kierowany przez sensei Dariusz Burda 2 Dan, a współorganizatorem Urząd Miasta i Gminy Nowa Sarzyna i MOSiR Nowa Sarzyna. Puchary zwycięzcom wręczali: Pan Zbigniew Rynasiewicz Poseł Sejmu Rzeczpospolitej Polskiej i Burmistrz Miasta i Gminy Nowa Sarzyna  Pan Robert Gnatek.

PODZIĘKOWANIE

artykuły :  1 , 2, wyniki

 

Dziękujemy za pomoc
w popularyzacji
KARATE KYOKUSHIN
Find us on Facebook